Recitační soutěž

Ve čtvrtek 21.2. proběhlo třídní kolo-příprava na recitační soutěž. Velmi dlouhou dobu předem jsme si mohli vybrat z velkého množství nabídnutých básní. Pouze jeden žák z nás všech si básničku nepřipravil, my ostatní jsme dostali krásnou známku a navíc pochvalu od paní učitelky. A ti odvážní recitovali báseň v pátek 22.2. před žáky 1.-5.ročníku, což vyžadovalo velkou odvahu.

Naši odvážlivci: Martin Ošmera, Natálie Tomanová, Iveta Pršalová, Miluláš Vrba, David Vařílek, Tomáš Pěnkava.

POZOR: Martin Ošmera a Mikuláš Vrba obsadili krásné 3.místo v kategorii 4.-5. tříd.

Jen tak dál....:-)

Recitační soutěž